Esam pieredzējuši dažādu komplicētu IT infrastruktūras risinājumu izstrādē un ieviešanā. To realizācijā mēs izmantojot tikai pasaules atzītāko ražotāju produktus un kombinējot tos ar mūsu pašu un pasaules pieredzi, radām katra klienta situācijai piemērotāko un vienkāršāko risinājumu. Nav grūti vienkāršas lietas padarīt sarežģītas, daudz grūtāk ir padarīt komplicētas un sarežģītas lietas vienkāršas.

Serveru risinājumi

Piedāvājam plašu serveru risinājumu klāstu, lai nodrošinātu organizāciju aplikāciju un datu bāžu darbību lieliem, vidējiem un maziem uzņēmumiem. Piedāvājam dažādus risinājumus, no vienkāršiem Tower tipa risinājumiem mazu uzņēmumu vai filiāļu vajadzībām līdz pat daudzprocesoru Rack un Blade (asmens serveru) klasteriem īpaši kritisko aplikāciju nepārtrauktas darbības nodrošināšanai.

Datu glabāšanas risinājumi

Informācijas laikmetā, īpaši nozīmīga ir organizāciju spēja sakārtoti un gudri glabāt datus, lai tie būtu pieejami gan ikdienā, gan arī krīzes situācijās. Piedāvājam pilnu risinājumu klāstu organizācijas datu glabāšanas, pieejamības un atjaunošanas vajadzībām. No vienkāršiem DAS (direct-attached storage) risinājumiem līdz Multi-Site SAN (storage area network) vai īpaši augstas veiktspējas AFA (all-flash array) risinājumiem ar pilnīgu Disaster recovery, Backup iespēju kritiskām vidēm.Tīklošanas risinājumi

Lai nodrošinātu organizācijas tīkla infrastruktūras un to drošību, piedāvājam plašu tīklošanas risinājumu klāstu gan lieliem, gan vidējiem uz maziem uzņēmumiem. Sākot ar vienkāršiem LAN risinājumiem mazām organizācijām un beidzot ar komplicētiem vairāku filiāļu lielu organizāciju tīklošanas risinājumiem.

Virtualizācijas risinājumi

Sadarbojoties ar pasaulē atzītākajiem ražotājiem VMware un Microsoft, piedāvājam IT infrastruktūras virtualizācijas risinājumu izstrādi un ieviešanu, kas ļaus jums sasniegt daudz augstākus efektivitātes, pieejamības un pārvaldības rezultātus no finanšu investīcijām IT infrastruktūrā.